Nahoru

Základní informace

Funguje to!

„Dává mi větší pocit bezpečí a neobtěžuje mě.“ – Marie, 78 let.

Přístroj na míru

Vyberte si přístroj podle vašich potřeb.

Kolik to stojí

Již od 350 Kč měsíčně!

Nahoru

Úrovně bezpečnosti asistenční služby

Vysvětlení úrovní poskytované bezpečnosti

Jednotlivé úrovně bezpečnosti jsou pouze jednoduchým měřítkem ke vzájemné porovnatelnosti variant služby, nikoliv vyjádřením záruky bezpečnosti seniora.

Úrovně jsou dány technickými vlastnostmi, převážně četností informací zasílaných z dohledového přístroje do dohledového centra asistenční služby.

Tyto úrovně nevyjadřují obsah služby.

1) Základní

Základní úroveň bezpečnosti je vhodná pro seniora, který žije sám v domácnosti, příliš necestuje a potřebuje v případě nouze sám požádat o pomoc.

2) Standard

Standardní úroveň bezpečnosti je vhodná pro aktivního seniora, který žije sám a který se pohybuje převážně v okolí svého domova – například chodí bez doprovodu nakupovat nebo na poštu.

Potřebuje v případě nouze požádat o pomoc a je vhodné, aby doholedová služba v okamžiku nouze věděla, kde se senior nachází.

3) Komfort

Úroveň Komfort je vhodná pro seniora, který žije sám a přeje si, aby mu pravidelně (například jednou týdně) pracovník sociální služby zavolal a zjistil jak se mu daří a zda něco nepotřebuje.

Varinta Plus

Varinta Plus je vhodná pro velmi aktivního seniora, který dokáže sám cestovat mimo svůj domov, ale který zároveň potřebuje vetší pocit bezpečí pro případ nenadálé situace, během které by potřeboval pomoc.

Nahoru

Pro oblasti Beroun, Kladno, Hořovice, Praha-Západ prosím volejte 777 336 986 (Milan Piovarči).

* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
© 2024 – Mediinspect, všechna práva vyhrazena.